Кулька вагінальний Маленький ведмідь "
СКИДКА !!!
- Немає в наявності
- Код: SQ-V10064
1 394 ₴
+380 (97) 990-08-04
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надм'який і текстурований вібратор для інтенсивного задоволення від
силікону G - spot Silk, який додасть вашій іграшці супер-розкішний
вібратор у формі ведмедя з дистанційним управлінням
Вигнутий наконечник забезпечує точну точність для чудового
водонепроникного G - точкового об'єктива для водних розваг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Водостійкість | Так |
| Кількість швидкостей вібрації | 9 |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Жіноча |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Функція вібрації | Так |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| батарейки | заряджання від USB/в комплекті/27 А 12 V у комплекті |
| Виробник | XISE |
| Вага (г) | 48 |
| Вага виробу (м) | 48 г |
| Діаметр (мм) | 33 |
| Діаметр виробу, мм | 33 |
| Довжина (мм) | 160 |
| Довжина робочої частини (мм) | 80 мм |
| Кількість батарейок (шт) | 1 |
| Кількість в упаковці (шт) | 1 |
| Комплект | Кулька вагінальний,зарядка від USB, пульт,батарея,інструкція |
| Матеріал виробу | Soft Silicone |
| Призначення виробу | 9 режимів вібрації, 3 режими швидкості |
| Загальна довжина (мм) | 160 |
| Робоча довжина (мм) | 80 мм |
| Тип вібратора | Вагінальний |
| Тип елементів живлення | Li-lon |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 394 ₴







