Штучна вагіна мастурбатор чоловічий з вібрацією Pink Lady Vibrating Штучна піхва
- Готово до відправки
- Код: BM-00900T30Z
1 718 ₴

Штучна вагіна мастурбатор чоловічий з вібрацією Pink Lady Vibrating
Штучна піхва була створена, щоб подарувати вам найреалістичніші відчуття. Вагіна з внутрішньою ребристою поверхнею подарує своєму власникові незабутній оргазм, збуджуючи пеніс по всій довжині. У закритому стані трубка має вигляд звичайного ліхтарика або термоса. Можна поставити на полицю, і ніхто не вгадає, що всередині. Під час гарячих пестощів ви відчуєте разом з нею безліч оргазмів. Це пов'язано з тим, що він має цілих 4 різних програми вібрації (включно з 1 імпульсним режимом вібрації). Керування здійснюється за допомогою пульта на кабелі. Рекомендується використовувати мастурбатор разом зі змазкою на водній основі. Така секс-іграшка стане улюбленою забавою будь-якого чоловіка.

-
Реалістичний дизайн: Мастурбатор має форму справжньої жіночої вагіни з ребристим тунелем для максимальної стимуляції та збудження пеніса.
-
Ніжний матеріал: Виготовлений з приємного на дотик матеріалу, що забезпечує комфорт і реалістичні відчуття.
-
Зручність використання: Іграшка покрита рифленим візерунком, що запобігає ковзанню в руці та забезпечує легкість маніпуляцій під час використання.
-
Гострота відчуттів: 4 режими вібрації для справжньої насолоди. Керування за допомогою пульта.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baile |
| Водостійкість | Так |
| Кількість швидкостей вібрації | 4 |
| Стать | Чоловіча |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Так |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр (мм) | 92 |
| Діаметр виробу, мм | 92 |
| Довжина (мм) | 255 |
| Кількість батарейок (шт) | 2 |
| Кількість в упаковці (шт) | 1 |
| Матеріал | ТPR |
| Матеріал виробу | TPR |
| Загальна довжина (мм) | 225 |
| Тип мастуратора | Вагіна |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 718 ₴








